[popuppress id="23157"]

GTA V DLC’leri İlk Olarak Xbox’a Gelecek

PC platformuna da çıkışını gerçekleştirecek hemen hemen tüm platformlar da ki çıkışını gerçekleştiren GTA 5 için single player DLC’leri hakkında yeni bir bilgi geldi. GTA 5 için çıkacak olan DLC’ler bütün platformlardan önce ilk olarak Xbox One ve Xbox 360 platformlarına gelecek. Microsoft’un bu hamlesi Xbox oyuncularını sevindirse de, DLC’lerin ne zaman geleceği ve ne hakkında olacağı henüz bilinmiyor. Söylentilere göre ilk DLC yeni bir şehir ve çevre eklentilerinden oluşabilir. Takip etmeye devam edin..

326

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla

x

Check Also

fifa17

Çekilişle 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz!

ModdingTR.com olarak 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz !  Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit: Buradan DNZY ...