Son Eklenenler

GTA San Andreas Batman Modu Mükemmel Batman ile birlikte araçları da modun için de!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas Batman modu ile birlikte sizlerleyim. Filmleri ile bizleri büyüleyen Batman ile GTA San Andreas şehrini ziyaret ediyoruz. Bire bir gerçeği olan mükemmel batman modellemesinin yanı sıra ona ait araçları (batmobile,batwing ve batpod) modun için de. Modun indirme linki ve kurulum linki en aşağıda ve ayrıca moda ait eğlenceli ve komik anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

 

krulum

  • Batman Modunu kurmadan önce CLEO 4 ve Mod Loader programlarını indirin. Firstly you need to download CLEO 4 and Mod Loader

CLEO 4 Programını İNDİR – DOWNLOAD. 

Mod Loader Programını İNDİR – DOWNLOAD. 

Bu iki dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Batman modunun kurulumuna geçebiliriz.
  • Aşağıda ki linkten indirmiş olduğunuz BATMAN modunun içinden çıkan dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın. Kurulum bu kadar basit!
  • Oyun içi kontrolleri ve hangi tuşlar ile Batman olacağınızı indirmiş olduğunuz modun içinden çıkan KONTROLLER.txt‘yi okuyarak görebilirsiniz.
  • İYİ OYUNLAR ! Bütün bu emeklerimiz için YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEO’YU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN !
  • English: After download this mod , please read english.txt in rar file.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla