Son Eklenenler

GTA SAN ANDREAS’IN HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ YENİ HİLELERİ !

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer gta san andreasın yeni hileleri ile birlikte sizlerleyim. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • ÖNEMLİ: CLEO’nun oyununuz da kurulu olması gerekmektedir.
  • 1- Rarlı dosyanın içinden çıkan dosyaları setup yolu ile oyununuza kurun. Kurulum çok basittir. Setup şeklinde otomatik kurulumdur. Oyununuzun kurulu olduğu yeri gösterin yeter.
  • 2- Sadece dördüncü hile olan Cheat_Menu_V3 klasöründe bulunan hileler otomatik kurulum değildir. Onun da kurulumu çok basit. O klasörün içerisinden çıkan dosyaları CLEO adlı klasörün içerisine atın yeterli.

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

İNDİR – DOWNLOAD

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla