Son Eklenenler

GTA SAN ANDREAS’IN EN İYİ MODU – 2018 GRAFİK MODU

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer en iyi mod 2018 grafik modu ile karşınızdayım. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video da!

Yapımcılar / Authors: ENB Series – Makarus , -BLITZ-

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • Aşağıda ki GRAFİK MODU indirme linkinden modu indirip , rarlı dosyanın içerisinden çıkan tüm dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın.
  • Yine aynı şekilde ikinci link olan HD-TEXTURES adlı modun indirme sayfasına giderek modu indirin ve setup yaparak kurulumu tamamlayın.

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

GRAFİK MODU İNDİRME LİNKİ:

İNDİR – DOWNLOAD

HD-TEXTURES Paketi İNDİRME LİNKİ:

İNDİR – DOWNLOAD

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla