Son Eklenenler

GTA San Andreas Yeni Silahlar Modu Oyunda ki tüm silahlar değişiyor!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas yeni silahlar modu ile sizlerleyim. Oyunumuzda ki tüm silahları değiştirecek olan bu mod ile birlikte san andreas oynamak artık daha keyifli olacak. Oyunda ki bulanık ve kötü gözüken silahlar yerine, son kalite gerçekçi silahlar ekleyen bu mod ile silahlarımız süper olacak.  Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

Modun kaynağı : http://www.gamemodding.net/

krulum

  • Kurulum setup şeklindedir. İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan setupu çalıştırarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla