Son Eklenenler

GTA San Andreas Yeni Jantlar – Wheel Pack v1

GTA San Andreas Wheel Pack – Jant yaması / GTA San Andreas  Mods / GTA San Andreas  Yamaları

GTA San Andreas oyununuzda ki arabaları GTA 5 jantları ile modifiye edin !

Bu yama ile birlikte GTA San Andreas oyununuza yeni jantlar eklenecektir. Wheel Pack ile birlikte resimde görmüş olduğunuz bu GTA 5 oyununda kullanılan jantlar GTA San Anreas oyununuza eklenecek.

1432159191_Wheels GTA V Pack v1

draw

krulum

Türkçe:

  • Rarlı dosyanın içerisinden çıkan data adlı dosyayı oyunun yüklü olduğu yere kopyalayın.
  • DFF&TXD adlı klasörün içinde ki dosyaları da “Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San And3reas\models” bölümüne IMG tool veya başka bir program yardımıyla import edip kurulumu tamamlayın.

English:

  • Please read INSTALLATION.txt

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

2 yorum

  1. Sayın moddingTR yöneticileri bu indirdiğimiz yamanın dosyasında ki DFF&TXD klasörünün içindekileri gta san andreas / models dosyanında ki gta3.img isimli dosyaya imgtool programı ile mi yükleyeceğiz. Teşekkürler

Cevapla