Son Eklenenler

GTA San Andreas Weapon Pack Volume III – Yeni Silah Paketi

GTA San Andreas Tiger Mod from Tera Online / GTA San Andreas  Mods / GTA San Andreas  Yamaları
Bu yama ile birlikte GTA San Andreas oyununuzda ki silahlar yenilenecektir. Oyununuza eklenecek olan bu GRIMs Weapon Pack Volume III ile birlikte GTA San Andreas oyununuza, video da görmüş olduğunuz gibi tam 14 hd kalite silah eklenecektir.

gtasanandreasyenisilah

Kategori:GTA San Andreas  Yamaları
Category: GTA San Andreas  Mods
Yapımcı / Author: GRIM  
Yama İsmi/Mod  Name: GRIMs Weapon Mod Volume III  

krulum

 • 1- İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan american.gxt adlı dosyayı Program\Rockstar Games\GTA San Andreas\text klasörüne atınız.
 • 2- İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan weapon.dat adlı dosyayı Program\Rockstar Games\GTA San Andreas\data klasörüne atınız.
 • 3- Aynı şekilde indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan player adlı klasörün içinde ki dosyaları Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\models\player.img dosyasına IMG Tool ile birlikte import edin.
 • 4- Yine aynı şekilde indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan diğer tüm dosyaları yani american.gxt ve player harici diğer kalan tüm dosyaları, oyununuzda ki gta3.img dosyasına IMG Tool ile birlikte import edin.
 • NOT: Alternative Skins klasörünün içerisin de alternatif skinler vardır. Kurmanıza gerek yoktur.
 • English:
 • Need IMG Tool. Please Click to Download IMG TOOL.
 • How to install :
 • Open up gta3.img wich is located in C:\Program\Rockstar Games\GTA San Andreas\models and Delete the old files and import the new filesAnd for the player skins you just open player.img and do the same
  after that, rebuild archive, else the models may not apear or get white, and maybe sometimes crash games so its recomended.
  Still having trouble with installing? if so contact the links below and ask in the “Help” section.
 • Replace old weapon.dat wit hthe new one, its located at C:\Program\Rockstar Games\GTA San Andreas\data
  And replace old American.gxt, its not needed but it adds the right names, you find it at C:\Program\Rockstar Games\GTA San Andreas\text

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla