Son Eklenenler

GTA San Andreas Vehicle Spawner Premium İstediğiniz arabayı istediğiniz yere spawn edin!

Merhabalar oyun severler! GTA San Andreas‘ta araç spawn etmek istiyorsanız bu program tam size göre! Vehicle Spawner adlı bu programı indirerek oyun içerisin de istediğiniz yere istediğiniz aracı spawn edebilirsiniz. İndirmiş olduğumuz araba modlarını oyun içerisin de bulmak oldukça zor oluyor ve artık bu program sayesin de istediğimiz arabayı hemen elde edebileceğiz.

krulum

  • Vehicle Spawner programının çalışması için  CLEO 4 programının önceden oyununuz da kurulu olması gerekmektedir.

CLEO 4 Programını İNDİR – DOWNLOAD.

Bu CLEO 4 adlı dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Vehicle Spawner programını oyununuza kurabilirsiniz.
  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan CLEO adlı klasörü oyununuzun olduğu klasöre atın. İşlem bu kadar. Kurulum tamamlanmıştır.
  • Oyun içerisine girdikten sonra 7 tuşuna basarak ve sonrasın da yön tuşları ve space tuşunu kullanarak seçme-göz atma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

DOWNload

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla