Son Eklenenler

GTA San Andreas Tostçu Erol Modu (DNZY Yapımı) Tostçu Erol GTA San Andreas'da !

NOT : Modun videosunu çekmek isteyenler ve başka bir yerde paylaşmak isteyenler mutlaka modun yapımcısının DENİZ YUKARIÇUKUR – DNZY olduğunu söylemeli ve Youtube kanalımızın linkini, videosun da veya websitesin de hem belirtmeli hem de paylaşmalıdır. Websiteniz veya videonuz içerisin de yapımcının DNZY olduğunu belirtmez ve Youtube kanalımızı tanıtmaz iseniz , modun kullanımı yasaklanacaktır. Ve hazırlamış olduğumuz bu modun içerisinde ki dosyaları değiştirip başka modlar yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu tür hilekarlık yapan kanallar veya siteler hemen ifşa edilecektir.

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas Tostçu Erol modu ile birlikte sizlerleyim. San Andreas modları serimiz kaldığını yerden devam ediyor. %100 DNZY – Deniz Yukarıçukur YAPIMI bu mod sayesin de GTA San Andreas’ta tostçu erola gidebileceksiniz. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

Modun yapımcısı: DENİZ YUKARIÇUKUR – DNZY

krulum

  • Rarlı dosyanın içerisinden çıkan dosyaları IMG tool yardımı ile kurunuz. Otomatik setup şimdilik yoktur. İlerleyen günler de otomatik kurulumu da eklenecektir. Detaylı kurulum anlatımı indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın için de mevcuttur.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla