Son Eklenenler

GTA San Andreas Taxi Çağırma – Taxi Mod

yamalar

 GTA San Andreas Taksi Çağırma 

Bu yama ile oyununuzda taksi çağırabilir,haritada hedeflediğiniz yere hiç yorulmadan çağırdığınız taksi ile gidebilirsiniz.GTA 4 ‘te görmüş olduğumuz bu fonksiyon geliştirilerek GTA San Andreas’a uyarlandı ve siz GTA SA severler için hizmetinize sunulmaktadır. GTA San Andreas Taksi yaması ile oyununuz daha da neşelenecek ve takside seyahat etmenin keyfine varacaksınız.İyi oyunlar.

Taksiyi Y tuşuna basarak çağırabilirsiniz.
Taksiyi çağırdıktan sonra haritada bir yer belirleyip taksiyi istediğiniz yere götürebilirsiniz.

1230254846_TAXI01 

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye’de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon’dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye’de değil Dünya’nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

8 yorum

  1. Beyler Y ye basınca Taxi Gelmezse taxı yazın yanınızamı geldi tab+enter yapıp binebilirsiniz solctrl tusuyla eğer silahınız varsa smg vb. solctrl basın camdan ates ediyo ama geldide binemiyorum diyosanız oyun menüsünden haritaya girip bi yeri işaretlemeniz gerek iyi oyunlar 🙂

  2. Y TUŞUNA BASTIĞIM HALDE GELMİYOR??

  3. admin ben onu çağırdım tab ve entere aynanda bastım arkasına nasıl bincez

Cevapla