Son Eklenenler

GTA San Andreas Spiderman Mod Örümcek adam San Andreas'ta!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas Spiderman modu ile birlikte sizlerleyim. Filmleri ile bizleri büyüleyen Spiderman ile GTA San Andreas şehrini ziyaret ediyoruz. Bire bir gerçeği olan mükemmel spiderman modellemesinin yanı sıra uçma ve örümcek ağı atma özelliği,3 adet karakter değiştirebilme (venom,carnage) ve çeşitli dövüş sistemleri de modun için de ! Modun indirme linki ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

 

krulum

  • Spiderman Modunu kurmadan önce CLEO 4 programını indirin. Firstly you need to download CLEO 4.

CLEO 4 Programını İNDİR – DOWNLOAD.

Bu CLEO 4 adlı dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Spiderman modunun kurulumuna geçebiliriz.
  • Aşağıda ki linkten indirmiş olduğunuz Spiderman modunun içinden çıkan setup dosyasını masaüstüne atın.
  • Setup’u çalıştırın ve oyununuzun kurulu olduğu yere kurarak kurulumu tamamlayın.
  • Oyun içi kontrolleri ve hangi tuşlar ile Spiderman olacağınızı indirmiş olduğunuz modun içinden çıkan KONTROLLER.txt‘yi okuyarak görebilirsiniz.
  • İYİ OYUNLAR ! Bütün bu emeklerimiz için YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEO’YU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN !
  • English: After download this mod, please open Setup folder and click IronMan Mod Installer.exe. Next and next finish setup.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla