Son Eklenenler

GTA San Andreas Recep İvedik Mod

yamalar

Bu yama ile GTA San Andreas oyununuza Recep İvedik eklenecektir.Türk halkının kahramanı olan ve yediden yetmişi herkesi kahkahaya boğan Recep ivedik GTA San Andreas’ta.Recep ivedik mod ile oyununuzda ki CJ karakteri Recep ivedik olarak değişecek ve video’da gösterilen halini alacaktır.Recep ivedik mod sizlerle.

KURULUM:

-İndirmiş olduğunuz rarlı dosyayı açın ve içindeki 

playerface.txt
playertorso.txt
playerfeet.txt
playerlegs.txt
tshirtbobored.txt

adlı dosyaları oyunun models klasörünün içine atın ve çıkan soruya evet diyerek kurulumu tamamlayın.

Rar şifresi: www.moddingtr.com

DOWNLOAD – İNDİTEK LİNK – HIZLI

download

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

4 yorum

  1. Kırık Link La DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI Bu Yazyıya Basıyoruz Olmuyo

Cevapla