Son Eklenenler

GTA San Andreas Parkur Modu Cj ile Efsane Hareketler!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas Parkur modu ile birlikte sizlerleyim. San Andreas modları serimiz kaldığını yerden devam ediyor. Bu modumuz da CJ ile muhteşem parkur hareketleri yapıyoruz ve efsane anlar bizleri bekliyor. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

Modun kaynağı : http://www.gtaaall.com

krulum

  • Parkur Modunu kurmadan önce CLEO 4 programını indirin. Firstly you need to download CLEO 4.

CLEO 4 Programını İNDİR – DOWNLOAD.

Bu CLEO 4 adlı dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Parkur modunu kurabilirsiniz.
  • Aşağıda ki sharemods resminin altında bulunan DOWNLOAD-İNDİR adlı yazan linkten indirmiş olduğunuz Parkur modunun içerisinden çıkan setupu çalıştırarak kurulumu tamamlayın. Kurulum son derece basittir. İleri ileri diyerek otomatik olarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.
  • English:
  • 1- After download this mod , start setup automatic installation and finish. Have a enjoy!

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla