Son Eklenenler

GTA San Andreas Mod Installer 1.1

araçlartools

GTA San Andreas Mod installer (Araba ve Yama Ekleme)

NOT : İndirmiş olduğunuz araba yamalarını, GTA SAN Andreas oyununuza nasıl ekleyeceğinizi ModdingTR.com olarak detaylı bir şekilde anlattık. Detaylı anlatımı aşağıda ki kurulum anlatımın da bulabilirsiniz.

GTA San Andreas mod installer ile oyununuza rahatça GTA San Andreas yamaları ekleyebilirsiniz.GTA San Andreas‘a araba ekleyebilir,çeşitli yamaları otomatik yükleyebilir ve daha bir çok yamayı sizin manuel kurulum yapmanıza gerek kalmadan indirdiğiniz yamaları bu program ile oyununuza otomatik ekleyebilirsiniz.

Program içerisinde bulunan özellikler: Araba ekleme,genel yamaları yükleme.

gta san andreas mod installer

krulum

SAMI Yama yükleme – KURULUM ANLATIMI

  • Zipli dosyanın içinden çıkan setup dosyasını kurun ve programın kurulumunı gerçekleştirin.
  • Programın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra programı açın ve yama yükleme işlemini başlatmak için “Install a Mod” butonuna tıklayın.
  • “Install a mod” a tıkladıktan sonra iki bölüm bulunacak. Biri San Andreas’ın kurulu olduğu yeri gösteren bölüm yani oraya dokunmuyoruz. Diğeri ise hangi yamayı yükleyeceğiniz soran bölüm. “Mod Location’da bulunan Browse butonuna tıklayarak sitemizden veya başka bir yerden indirmiş olduğunuz yamayı seçin.
  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosya halinde olan araba yamasını seçtikten sonra çıkan bölümlerden continue,continue seçeneklerini tıklayarak kurulumu tamamlayın.
  • Yeni arabanız oyuna eklenmiştir ! iyi oyunlar !

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla