Son Eklenenler

GTA San Andreas Memory Fix CLEO Mod Yol kaybolmalarına ve bozulmalara son!

GTA San Andreas’ta özellikle mod yükledikten sonra aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi yol kaybolmaları,hatalar ve texture kayıpları yaşıyorsanız bu mod bütün hataları düzeltecek. Özellikle araba modları yükledikten sonra oyun içerisin de meydana gelen bozuklukları gideren bu yama ile birlikte artık oyununuz düzgün çalışacak. Bu eklentinin çalışabilmesi için öncelikle oyununuz da CLEO kurulu olması gerekmektedir. CLEO ve memory fix hata gideren mod linkleri aşağıdadır.

 

Modun kaynağı : http://www.gamemodding.net/

krulum

Bu programı kurmadan önce CLEO 4 programını indirin.

CLEO 4 Programını İNDİRMEK İÇİN TIKLA.

Bu CLEO 4 adlı dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Memory fixer modunun kurulumuna geçebiliriz.

  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan dosyayı, oyununuzun kurulu olduğu yerde bulunan CLEO klasörünün içerisine atın. İşlem bu kadar. Artık oyununuz  da yol kaybolmaları meydana gelmeyecek.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla