Son Eklenenler

GTA San Andreas Iron Man Modu Birbirinden farklı zırhaları ile uçabilen süper iron man modu!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas Iron man modu ile birlikte sizlerleyim. Filmleri ile bizleri büyüleyen Iron man ile GTA San Andreas şehrini ziyaret ediyoruz. Bire bir gerçeği olan mükemmel iron man modellemesinin yanı sıra uçma özelliği,silahları ve birbirinden muhteşem zırhları da modun içinde. Modun indirme linki ve kurulum linki en aşağıda ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

 

krulum

  • Iron man Modunu kurmadan önce CLEO 4 programını indirin. Firstly you need to download CLEO 4.

CLEO 4 Programını İNDİR – DOWNLOAD.

Bu CLEO 4 adlı dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Iron man modunun kurulumuna geçebiliriz.
  • Aşağıda ki linkten indirmiş olduğunuz Iron man modunun içinden çıkan dosyaları masaüstüne atın.
  • Setup adlı klasörün içerisine girin ve IronMan Mod Installer.exe’ye tıklayarak setuplu kurulumu yapıp kurulumu tamamlayın. Kurulum anladığınız gibi çok basittir , setup şeklindedir. Oyununuzun kurulu olduğu yeri göstermeniz yeterlidir.
  • Oyun içi kontrolleri ve hangi tuşlar ile Batman olacağınızı indirmiş olduğunuz modun içinden çıkan KONTROLLER.txt‘yi okuyarak görebilirsiniz.
  • İYİ OYUNLAR ! Bütün bu emeklerimiz için YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEO’YU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN !
  • English: After download this mod, please open Setup folder and click IronMan Mod Installer.exe. Next and next finish setup.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla