Son Eklenenler

GTA San Andreas IMG Tool 2.0

araçlartools

GTA San Andreas IMG tool

GTA San Andreas IMG tool ile oyununuza rahatça GTA San Andreas yamaları ekleyebilirsiniz.GTA San Andreas‘a araba ekleyebilir,çeşitli yamaları otomatik yükleyebilir,skin,kıyafet,bina ve aklınıza gelecek her yama yüklemesi için img tool programı mutlaka gereklidir.

Program içerisinde bulunan özellikler: Araba ekleme,skin yükleme,kıyafet yükleme,mod yükleme,avatar yükleme ve internet ortamında bulunan bütün GTA SA yamalarını yüklemek.

gta san andreas img tool

krulum

  • İndirmiş olduğunuz zipli dosyanın içinden çıkan IMGTool.exe’yi çalıştırarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Programı açtıktan sonra oyununuzun hangi bölümüne yama yüklemek istiyorsanız : Örneğin kıyafet yaması ekleyecekseniz , oyununuz da bulunan player.img dosyasını IMG tool aracılığı ile File – Open’dan açarak oyununuzun player.img dosyalarını görüntülemiş olursunuz.
  • Player.img dosyasını IMG Tool aracılığı ile açtıktan sonra , sitemizden veya başka bir yerden indirmiş olduğunuz yamaları, IMG tool ile açmış olduğunuz dosyaların içerisine import edip ve save diyip kurulumları tamamlayabilirsiniz.
  • English:
  • Click IMGTool.exe and start use program !

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla