Son Eklenenler

GTA SAN ANDREAS GTA 5 TÜRKİYE MOD

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer gta san andreas gta 5 modu ile birlikte sizlerleyim. GTA 5 de ki trevor michael ve franklini oyunumuza getiren ve aynı zamanda Türkiye modları ve diğer bütün modların hepsini içerisinde barındıran bu şahane Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

MODUN KAYNAĞI VE YAPIMCISI : 

ByFRKN – https://frkn64modding.com/gta-turkey-mod-7-1/

krulum

  • Aşağıdan indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden setup’u masaüstüne çıkartın. Setup’u çalıştırarak çok kolay bir şekilde kurulumu tamamlayabilirsiniz.
  • NOT: Düşük sistemler için tavsiye edilmez. Eğer oyununuz kasıyor ise oyununuzun kurulu olduğu yerden grafik modlarını kaldırın.
  • NOT: Senaryolu modda çalışmaz. Oyuna girmeden önce kesinlikle %100 bitirilmiş save ile girin.

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla