Son Eklenenler

GTA SAN ANDREAS GTA 5 KARAKTER DEĞİŞTİRME MODU

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer gta san andreas gta 5 gibi 3 karakter değiştirme modu ile birlikte sizlerleyim. GTA 5 de ki trevor michael ve franklini oyunumuza getiren ve karakter seçme özelliğini oyunumuza getiren bu şahane Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • Aşağıdan indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan setup’u çalıştırarak kurulumu tamamlayın. Kurulum son derece basittir. Setup şeklinde otomatik kurulumdur.
  • NOT: Turkey Mod 7.1 ile oynamanız tavsiye edilir. TURKEY MOD İNDİRMEK İÇİN TIKLA

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

İNDİR – DOWNLOAD

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla