Son Eklenenler

GTA San Andreas Futbol Modu – Ronaldo San Andreas’ta! San Andreas'ta Ronaldo ile FUTBOL Keyfi!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas Futbol modu ve Ronaldo ile birlikte sizlerleyim. CR7 yani Cristiano Ronaldo, San Andreas’a geliyor. Takım olarak yaptığımız maçta eğlenceli ve komik anlar ortaya çıktı. GTA San Andreas’ta bu mod sayesinde artık futbol oynayabileceğiz ! Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

 

krulum

  • Futbol Modunu kurmadan önce CLEO 4 programını indirin. Firstly you need to download CLEO 4.

CLEO 4 Programını İNDİR – DOWNLOAD.

Bu CLEO 4 adlı dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA San Andreas OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık Futbol modunun kurulumuna geçebiliriz.
  • 1 – Aşağıda ki linkten indirmiş olduğunuz Futbol modunun içerisinden çıkan Ronaldo Mod adlı klasörün içerisine girin ve içindeki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın.
  • 2- Aşağıda ki linkten indirmiş olduğunuz Futbol modunun içerisinden çıkan  Futbolmodu adlı klasöre girin ve içerisinde ki setupu çalıştırın. Oyununuzun kurulu olduğu yeri gösterin zaten otomatik görecektir setup. İleri ileri diyerek kurulumu tamamlayın.
  • Oyun içi kontrolleri ve kurulum hakkın da daha fazla detay için indirmiş olduğunuz modun içinden çıkan KURULUM.txt‘yi okuyarak görebilirsiniz.
  • İYİ OYUNLAR ! Bütün bu emeklerimiz için YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEO’YU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN !
  • English:
  • 1- After download this mod, firstly please open Ronaldomod folder and copy all files to main game folder.
  • 2- Please open futbolmodu folder and start setup – complete setup.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla