Son Eklenenler

GTA San Andreas FPS Mod V3

GTA San Andreas’ı First Person Kamera modu ile oynayın !

GTA San Andreas FPS Mod / GTA San Andreas  Mods / GTA San Andreas  Yamaları
Bu yama ile birlikte GTA San Andreas oyununuz da ki kamera açınız FPS moda dönecek. Oynarken sadece silah ve kollarınızı göreceğiniz bu yama ile birlikte san ki bir Call Of Duty oynarmış havası yakalayacaksınız.

NOT: Oyun içerisin de “V” tuşuna basarak First Person kamerayı aktif edebilirsiniz. Alt + B tuşlarına basarakta ayar yapabilirsiniz.

1432159518_gta_sa 2015-05-19 04-48-06-47

Kategori:GTA San Andreas  Yamaları
Category: GTA San Andreas  Mods
Yapımcı / Author: BOPOH   
Yama İsmi/Mod  Name: First Person Camera Mod  

krulum

  • Eğer oyununuz da CLEO4 kurulu değil ise CLEO KURULUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN.
  • Yama CLEO mod’dur.
  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan “Paste in san root folder” klasörüne girin ve onun içinde ki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın.
  • English:
  • Need CLEO
  • Put files in the you game main folder

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla