Son Eklenenler

GTA San Andreas Cleo Mod Nasıl Yüklenir ?

araçlartools

Sitemizden veya başka bir yerden indirmiş olduğunuz CLEO  yamalarının nasıl kurulacağını bilmiyor musunuz ? Eğer bu sorunun cevabını arıyorsanız ModdingTR.com her zaman olduğu gibi yine sizin yardımınıza koşuyor. GTA San Andreas oyunu için sitemizden indirmiş olduğunuz Cleo modlarının nasıl kurulacağı tüm detayıyla sadece ModdingTR.com’da !

cleomodkurulumu

ANLATIM:

  • Sitemizden veya başka bir yerden indirmiş olduğunuz CLEO yamalarını kurmak için öncelik le CLEO 4 adlı programı kurmanız ve oyununuz ana klasörün de CLEO adlı bir klasör oluşması gerekmektedir. CLEO 4 programını İNDİRMEK VE KURMAK İÇİN TIKLAYIN.
  • CLEO 4 programını düzgün bir şekilde kurduktan sonra, sitemizden veya başka yerden indirmiş olduğunuz CLEO yamalarının içinden çıkan dosyaları, oyununuzun ana klasörün de bulunan CLEO klasörünün içerisine atınız.
  • Eğer oyununuzun içerisin de CLEO klasörü mevcut değilse,yukarıda anlatmış olduğumuz gibi CLEO 4 programını oyununuza kurmamışsınız demektir. CLEO yamalarını yüklemeniz için mutlaka CLEO 4 programını kurmanız gerekmektedir. CLEO yamalarının kurulumu son derece basittir.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla