Son Eklenenler

GTA San Andreas Cleo 4 4.3.2.0

araçlartools

GTA San Andreas Cleo 4 (4.3.2.0)

GTA San Andreas oyununuz için sitemizden veya başka bir yerden indirmiş olduğunuz Cleo yamalarını bu program ile birlikte kurabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz Cleo yani .cs uzantılı yamaları oyununuza eklemeniz için bu program mutlaka gereklidir.

gta-san-andreas-turkce-yama

krulum

  • Aşağıda ki indirme linkine gittikten sonra karşınıza cleo.li sayfası yani programın kendi indirme sayfası çıkacaktır. Programın setup yani otomatik bir şekilde kurulmasını istiyorsanız “auto installer” olan bölümden indirmenizi tavsiye ederiz.
  • Programı kurduktan sonra artık sitemizden indirmiş olduğunuz Cleo yamalarını çok rahat bir şekilde kurabilirsiniz.

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla