Son Eklenenler

GTA San Andreas Araba Modu Paketi #3 Efsane araba geldi!

İçerisin de 3 adet araba bulunan bu mükemmel paket ile birlikte oyununuza video da görmüş olduğunuz 3 yeni araba eklenecek. Youtube kanalımızın en sevilen serilerinden biri olan bu araba modu serisin de yine birbirinden harika arabalar ve sürpriz arabalar bizleri bekliyor. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

Modların kaynakları : http://www.gamemodding.net/

https://www.gtaall.com/

krulum

  • Kurulum setup şeklindedir. İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan 3 setupu kurarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.
  • Ayrıca arabaları yükledikten sonra oyununuz da yol kaybolmaları ve bozulmalar meydana geliyorsa BURADAN indireceğiniz yama ile oyununuzu düzeltebilirsiniz.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla