Son Eklenenler

GTA San Andreas Araba Modu Paketi #1 Lamborghini,Bmw,Mercedes!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas araba modu ile sizlerleyim! İçerisin de 3 adet araba bulunan bu mükemmel paket ile birlikte oyununuza video da görmüş olduğunuz 3 yeni araba eklenecek. Youtube kanalımızın yeni serilerinden biri olan bu araba modu serisi, bölümlerden oluşacak ve her bölüm de 3 araba tanıtacağız.  Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

Modun kaynağı : http://www.gamemodding.net/

krulum

  • Kurulum setup şeklindedir. İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan 3 setupu kurarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla