GTA San Andreas 2017 Grafik Modu GTA 5 gibi San andreas!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas 2017 grafik modu ile birlikte sizlerleyim. Oyunumuzda ki grafikleri değiştiren bu mod ile birlikte oyunumuz adeta yeniden doğuyor. San Andreas’ın grafiklerini muhteşem bir şekilde değiştiren ve oyunumuzun grafiklerini mükemmel  yapan bu mod ile birlikte San Andreas oynamak ayrı bir keyif olacak!  Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

NOT:  Düşük sistemler için uygun değildir. Oyununuz da kasma meydana gelebilir.

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

Modun yapımcısı : Marty McFly
Mod yapımcısının face adresi: https://www.facebook.com/MartyMcModding

krulum

  • Kurulum anlatımı, sharemods logosunun altın da bulunan DOWNLOAD-İNDİR adlı linkten indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisin de bulunmaktadır. İndirmiş olduğunuz modun içerisin de OKU not defterine bakarak kurulumu görebilirsiniz.

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla