Son Eklenenler

GTA SAN ANDREAS 13.CUMA MODU – Friday the 13th

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer 13.cuma katil jason Friday the 13th modu ile birlikte sizlerleyim. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

Modun yapımcıları :

TheSilentsaw & molowGTA & pk2

krulum

  • 1- Rarlı dosyanın içinden çıkan CLEO adlı klasörü oyununuzun kurulu olduğu yere atın. Oyununuzda daha önceden CLEO kurulu olması gerekmektedir. Sitemizde bulabilirsiniz CLEO programını.
  • 2-models adlı klasörünün içerisinden çıkan gta3.img klasörünün içerisinde ki dosyaları da oyununuzun models klasöründe bulunan gta3.img dosyasına img tool ile import etmeniz gerekmektedir. Yada modloader ile kurabilirsiniz.

 

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

İNDİR – DOWNLOAD

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla