Son Eklenenler

GTA San Andreas %100 Save Game – Kayıtlı Bitirilmiş Oyun Turkey Mod ve diğer bütün modlarla uyumlu %100 Save Game

GTA San Andreas %100 Save Game dosyası ile GTA San Andreas‘ı bitirmenize gerek kalmayacak. İndireceğiniz bu bitirilmiş kayıtlı oyun ile birlikte GTA San Andreas oyununuz %100 tamamlanmış ve bitmiş olacak. Özellikle sitemiz içerisinde ki GTA San Andreas TÜRKİYE MODU için %100 gerekli olan bu save game ile birlikte hem bitmiş bir oyunun yani bütün kilitlerin kalktığı rahat bir oyunun keyfini sürecek, hem de turkey modu hatasız oynama keyfine erişeceksiniz.

savegame

 

krulum

  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan Belgeler klasörünün içerisine girin ve onun içerisin de olan GTA San Andreas User Files klasörünü , bilgisayarınızda ki Belgelerim klasörünün içerisine atın. Kurulum bu kadar. Daha sonra oyuna girip bu kayıtlı oyunu seçerek oyuna girebilirsiniz. İyi oyunlar !

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla