Son Eklenenler

GTA 6’nın çıkış tarihi ile ilgili resmi açıklama geldi! Bir süre daha bekleyeceğiz anlaşılan!

Rockstar Games‘in geliştirdiği GTA V‘i bir süredir bilgisayarımızda oynamaktayız. Öncelerde de GTA‘nın diğer serilerini geliştiren firma, oyun severlerin yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Haliyle geçen süre içerisinde oyuncuların kafasında bir soru oluşmaya başladı. “GTA 6 ne zaman çıkacak?”

Daha geliştirici firma Rockstar Games’den resmi açıklama gelmedi fakat oyunun yayıncısı Take Two firmasının CEO’su Strauss Zelnick, GTA 6’nın ne zaman çıkacağı ile ilgili ufak bir bilgi verdi. Zelnick’e göre Max Payne, GTA gibi seriler aşırı derecede sevildiğinden yıllık yeni bir oyunun eklendiği bir seriye dönüştürmeyecekler. Bu durumun nedeni olarak da talep ve beklenti olarak belirtiyor.

GTA serilerindeki oyunlar genelde 5 yıllık bir sürenin sonunda geliştirilip oyunculara sunuluyorlar. GTA serisinin bir önceki oyunu GTA 4 2008 yılında çıkmıştı. GTA 5 ise 2013’te çıkmıştı. Oyunun bilgisayar versiyonu ise 2015’in Nisan ayında yayınlandı. Bu tarihlere bakılacak olursa GTA 6 çıkış tarihinin önümüzdeki yıl içerisinde olmayacağı varsayılabilir.

 

maxresdefault (1)

Hakkında Barış Bulut

Cevapla