Son Eklenenler

GTA 5’in Yeni Güncellemesi ile Modlar Bozuldu !

GTA V’in PC versiyonunu 350.2 sürümüne güncelleyen yeni yama ile birlikte GTA 5 yamaları tekrar çalışmaz hale geldi. İnternet ortamında yayınlanan çeşitli GTA 5 yamaları ile oyuncular GTA 5’i modlamaya başlıyordu fakat bu yeni güncelleme ile bu olay yeniden engellenmiş oldu. Rockstar Games ise gelen tepkiler üzerine “Mod’ları resmi olarak desteklemiyoruz,” diyerek açıklama yaptı. GTA 5’i yama ile oynamak isteyen oyuncular için üzücü bir durum olsa da Rockstar Games’in ilerleyen günlerde geri adım atması bekleniyor.

GTA 5’in yeni gelen güncellemeleri ile birlikte oyunda ki bağlantı problemlerinin giderildiği aynı zaman da çeşitli bugların giderilip bazı araç ve garaj sorunlarının da giderildiği açıklandı.

394

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla