Son Eklenenler

GTA 5 Survivor Modu – Dünyanın En Zor Parkuru Harita Mod Dünyanın en zor parkurun da bitiş çizgisine ulaşabilecek misin?

Bu yamamız da GTA 5 oyunumuza Survivor modu eklenecektirOyunumuza eklenecek olan bu harita yaması ile birlikte GTA 5 oyununuza, aşağıda ki hazırlamış olduğumuz videoda göreceğiniz parkur modu gelecektir. Dünyanın en zor parkuru olan bu parkur modun da bakalım bitiş çizgisine ulaşabilecek misiniz ? Yama içerisin de bir birinden eğlenceli ve komik anlar sizleri bekliyor. Ayrıca YAMAYI İNDİRMEDEN ÖNCE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

Birbirinden eğlenceli ve bilgilendirici oyun videoları için Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • GTA 5 harita yamalarını kurmak için öncelikle Map Editor programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Map Editor Programını İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisin den çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atınız .
  • Oyuna girdikten sonra F7 tuşu ile map editoru açınız ve Load maps bölümünden yeni indirmiş olduğunuz haritayı import ederek yamanın kurulumunu tamamlayınız.
  • English:
  • Use Map Editor
    Go to update/x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc/x64/levels/gta5/vehicles drop all the files there

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN VE VİDEOYU BEĞENİN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla