Son Eklenenler

GTA 5 .OIV Formatlı Modların OPEN IV ile Kurulumu Hulk Mod,Superman Mod,Iron Man mod gibi enfes modların kurulumu burada!

Merhabalar oyun severler! Bu yazımız da sizlere GTA 5 için indirmiş olduğunuz Hulk mod tarzı script modların nasıl kurulacağını göstereceğiz.

Öncelikle OPEN IV programını bilgisayarınıza kurun.

OPEN IV’yi bilgisayarınıza kurup GTA 5’i seçtikten sonra, indirmiş olduğunuz modun içinden çıkan .oiv formatlı dosyayı masaüstüne çıkartın.

OPEN IV’den Tools > ASI Manager’e tıklayarak resim de görmüş olduğunuz bölümlerin aktif olduğundan emin olun.

Ondan sonra resimde gördüğünüz Tools > Package Installer’e tıklayın.

Şimdi indirmiş olduğunuz moddan çıkan .oiv formatlı dosyayı seçin.

Artık yamayı kurmak için gerekli olan son adıma geldiniz. INSTALL yazan yere tıklayın ve ondan sonra açılan pencerede MODS veya Game folder yazan yere tıklayın artık tercihinize kalmış. Seçtikten sonra kurulum tamamlanacaktır. İYİ OYUNLAR!

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla