Son Eklenenler

GTA 5 Modları ModdingTR.com’da !

Tam 1.5 yıllık aradan sonra PC platformunda oyuncuları ile buluşan GTA 5 hepimizin bildiği gibi büyük satış rakamlarına ulaştı ve bazı oyuncular çoktan oyunu bitirdiler bile. Biz ModdingTR.com olarak sizlere daha güzel bir GTA 5 yaşatmak adına GTA 5 Yamalarını sizlerle buluşturuyoruz. Geçen hafta başlattığımız GTA 5 mod paylaşımları ile GTA 5’i birbirinden güzel yamalar ile oynayabilir , yeni arabalar ve çeşitli modlarla oyununuzu renklendirebilirsiniz.

GTA 5 Yamalarına bakmak ve İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

GTA 5’in en güncel ve en kaliteli yamaları sadece ModdingTR.com’da !

GTA 5’in en güzel yamalarını web sitemiz üzerinden indirebilir, bütün yayınladığımız yamalara sitemizin yukarısında ki menüden GTA – GTA V kategorisine girerek ulaşabilirsiniz.

gta5gapcc

ModdingTR.com / Türkiye’nin en iyi oyun yamaları ve oyun haberleri sitesi.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla