Son Eklenenler

GTA 5 MİNECRAFT MODU

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA 5 modu ile karşınızdayım. Bu sefer minecraft gta 5 modu ile birlikte sizlerleyim. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video da!

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • Aşağıdaki linklerden harita modunu ve trevor skinini indirin.
  • Harita modunu indirdikten sonra rarlı dosyanın içinden çıkan dosyayı AppData\Roaming\.minecraft\saves klasörü içerisine atın.
  • TREVOR skini indirmek için girdiğiniz sitede ise download a basıp trevor skinini indirin ve almış olduğunuz skini, https://minecraft.net/tr-tr/ yani resmi minecraft sitesine girip login yaparak, profilinize yükleyin.
  • İYİ OYUNLAR 🙂

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

HARİTA MODU:

İNDİR – DOWNLOAD

TREVOR SKİNİ:

İNDİR – DOWNLOAD

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla