Son Eklenenler

GTA 5 Jetpack Modu Uçan adam iş başında!

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA 5 modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA 5 Jetpack modu ile birlikte sizlerleyim. GTA San Andreas’tan aşina olduğumuz jetpack’i bu mod ile birlikte GTA 5’te de kullanabileceğiz. GTA V modları serimize kaldığımız yerden devam ediyor, video içerisin de beğenilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. İyi oyunlar! Modun indirme linki ve kurulum linki en aşağıda ve ayrıca moda ait eğlenceli ve komik anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

krulum

  • Bu tarz script yamalarını kurmak için öncelikle ScriptHookVDotNet ve Script Hook V programlarını GTA 5 oyununuzun ana klasörüne atmanız gerekmektedir.

ScriptHookVDotNet Programını İNDİR. (ScriptHookVDotNet.zip yazan dosyayı indirin)

Script Hook V Programını İNDİR. (Sadece download yazan yerdekini indirin.)

Bu iki dosyayı indirdikten sonra bunların içinden çıkan dosyaları GTA 5 OYUNUNUZUN ANA KLASÖRÜNE ATIN.

  • Yukarıda ki işlemleri tamamladı iseniz artık jetpack modunun kurulumuna geçebiliriz.
  • Aşağıda ki linkten indirmiş olduğunuz jetpack modunun içinden çıkan dosyaların hepsini oyununuzun kurulu olduğu yere atın. Kurulum bu kadar basittir. Oyuna girdikten sonra ise CTRL+N tuşuna basarak mod menüsü açın ve jetpack modu aktif edin. Jetpack kontrol tuşları indirmiş olduğunuz dosyanın içinde ki KONTROLLER.TXT’de yazıyor.
  • İYİ OYUNLAR ! Bütün bu emeklerimiz için YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEO’YU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN !

DOWNload

shmods

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla