Son Eklenenler

GTA 5 Diesel Set (Shirt & Jeans)

GTA 5 Diesel Set Mod/ GTA 5 Mods / GTA 5 Yamaları / GTA 5 Skin Mods / GTA 5 Skin yamaları
Bu yama ile birlikte GTA 5 oyununuza Diesel set eklenecektir. Bu Diesel set ile birlikte resimde görmüş olduğunuz Diesel marka tişört ve pantolon GTA 5 oyununuza eklenecek.

1434231057_gvT6O5C

Kategori: GTA 5 Yamaları
Category: GTA 5 Mods
Yapımcı / Author: Lian 
Yama İsmi/Mod Name: GTA 5 Dieset Set Pantolon ve Tişört 

draw

Online oyun ile uyumlu değildir. No Online

krulum

Türkçe:

  • Sitemizden indirmiş olduğunuz GTA 5 yamalarını kurmak için OPEN IV indirmeniz gerekmekte dir. GTA 5 OPEN IV PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
  • OPEN IV programını kullanarak burada ki yolu izleyerek gerekli olan bölüme gidin:  “GTAV / x64v.rpf / models / cdimages / streamedpeds_players.rpf / player_one”
  • Gerekli olan yere gittikten sonra yamayı indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan dosyaları bu bölüme import ederek kurulumu tamamlayın. Eğer kurulumu anlamadıysanız OPEN IV indirme sayfasında programın videolu anlatımı mevcuttur. İYİ OYUNLAR

English:

  • You need to use GTA 5 Open iv
  • GTA 5 OPEN IV Download.
  • Replace files with OpenIV inside:
    GTAV / x64v.rpf / models / cdimages / streamedpeds_players.rpf / player_one

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla