Son Eklenenler

GTA 5 Burger King Mod

GTA 5 Burger King Mod/ GTA 5 Mods / GTA 5 Yamaları / GTA 5 Skin Mods / GTA 5 Skin yamaları
Bu yama ile birlikte GTA 5 oyununuza meşhur fast food markası Burger King eklenecektir. Oyununuza eklenecek bu Burger King mod ile birlikte resimde görmüş olduğunuz bina ve logolar oyununuzda ki burger shoot ile yer değiştirecektir.

1436229598_1436229374_1-2

Kategori: GTA 5 Yamaları
Category: GTA 5 Mods
Yapımcı / Author: Z@gor 
Yama İsmi/Mod Name: Burger King Mod 

draw

krulum

Türkçe:

 • Sitemizden indirmiş olduğunuz GTA 5 yamalarını kurmak için OPEN IV indirmeniz gerekmekte dir. GTA 5 OPEN IV PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
 • OPEN IV programını kullanarak burada ki yolu izleyerek gerekli olan bölüme gidin:  “x64m.rpf/levels/gta5/_cityw/venice_01″
 • Gerekli olan yere gittikten sonra yamayı indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisinden çıkan files klasörüne girin ve orada ki vb_03.rpf ve vb_lod.rpf adlı dosyaları bu bölüme import edin.
 • Yine aynı şekilde OPEN IV programını kullanarak bu sefer “x64m.rpf/levels/gta5/_cityw/venice_01/venice.rpf”  bu bölümü açın ve içerisine rarlı dosyanın içinde ki files klasöründen çıkan vb_lod_03_04_children.ytd adlı dosyayı import ederek kurulumu tamamlayın.
 • Eğer kurulumu anlamadıysanız OPEN IV indirme sayfasında programın videolu anlatımı mevcuttur. İYİ OYUNLAR

English:

 • You need to use GTA 5 Open iv
 • GTA 5 OPEN IV Download.
 • Now you’ll see game files. Click Edit Moe button above
  Copy vb_03.rpf and vb_lod.rpf files into x64m.rpf/levels/gta5/_cityw/venice_01
  Copy “vb_lod_03_04_children.ytd” file into x64m.rpf/levels/gta5/_cityw/venice_01/venice.rpf

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla