Son Eklenenler

GTA 5 Başkana Suikast Modu – President Mod Başkanı öldürebilecek misiniz ?

Bu yamamız da GTA 5 oyunumuza President yani Başkan eklenecektir. Başkanı video da göstermiş olduğumuz bölge de konuşma yaparken bulabilirsiniz. Ondan sonra ne yapacağınız size kalmış. Biz bu yama ile birlikte Başkana suikast düzenlemeye çalıştık ve ortaya eğlenceli anlar çıktı :). Buyurun hazırlamış olduğumuz videoyu birlikte izleyelim. Yamanın indirme linki videonun aşağısındadır. İyi oyunlar !

Birbirinden eğlenceli ve çılgın oyun videoları için Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • GTA 5 harita yamalarını kurmak için öncelikle Map Editor programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Map Editor Programını İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisin den çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atınız .
  • Oyuna girdikten sonra F7 tuşu ile map editoru açınız ve Load maps bölümünden yeni indirmiş olduğunuz haritayı import ederek yamanın kurulumunu tamamlayınız.
  • English:
  • Use Map Editor
    Go to update/x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc/x64/levels/gta5/vehicles drop all the files there

DOWNload

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla