Son Eklenenler

GTA 4 Tekerlekli Sandaye – Wheelchair Mod

GTA 4 Tekerlekli Sandaye – Wheelchair Car Mods / GTA 4 Araç Yamaları
Bu tekerlekli sandalye yaması ile birlikte GTA 4 oyununuza eğlenceli tekerlekli sandalye eklenecektir. Oyununuza eklenecek olan bu wheelchair mod ile birlikte resimde görmüş olduğunuz tekerlekli sandalyeyi sürme keyfi yaşayacaksınız.

1400022326_screen1 whellchair

Kategori: GTA 4 Araç Yamaları
Category: GTA 4 Car Mods
 
Yapımcı / Author:  Solo
 
Model: Tekerlekli Sandaye – Wheelchair  
draw
1400022326_screen1 whellchair1400022326_release whellchairgtasanandreasss krulum

■ GTA 4 için sitemizden indirmiş olduğunuz araba yamalarını vehicle mod installer programı ile oyununuza kurabilirsiniz.
■ 
Programı indirmek ve GTA 4′e indirmiş olduğunuz araba yamalarının nasıl kurulacağını öğrenmek için: BURADAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla