Son Eklenenler

GTA 4 Open IV 1.5 indir – Mod Yükleme – Resimli Anlatım

araçlartools

GTA 4 Mod Yükleme – Open IV 1.5 indir – Resimli Anlatım

GTA 4 Open iv 1.5 Programı ile ,sitemizden veya başka bir yerden indirmiş olduğunuz GTA 4 modlarını yükleyebilirsiniz.Gerekli programı indirdikten sonra aşağıda anlatılan kurulum talimatlarına göre yaparak sorunsuz bir şekilde yamalarınızı yani indirmiş olduğunuz Gta 4 Mod’ları (Script,büyük modlar ve .oiv uzantılı yamaları) GTA 4 oyununuza yükleyebilirsiniz.
GTA 4’e Mod Yükleme Resimli Anlatımı Aşağıdadır.

Kurulum ALINTIDIR.
İlk önce gerekli programı indirip,ondan sonra mod yükleme resimli anlatıma geçiniz.

GTA 4 Open IV 1.5 indir – Download
DOWNLOAD – İNDİR – TEK LİNK HIZLI

downloadd

Kurulum ve GTA 4 Mod Yükleme Resimli Anlatım

         GTA 4 oyununuza mod yüklemek oldukça basittir.
İlk önce hazırlamış olduğumuz yazılı anlatımı dikkatli okuyunuz.
Kurulum anlatımı ve bütün yazılar www.ModdingTR.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1-Örnek: Sitemizden indirmiş olduğunuz “GTA 4 HULK Mod”unu kurduğumuzu farzedelim.
2-Yamamızın dosyaları resimde gördüğünüz gibidir.
1
3-İndirmiş olduğumuz OPEN IV 1.5 Programını açalım ve açtığımız zaman karşımıza gelen ekranda “Package installer” bölümüne tıklayalım.Ve açılan pencerede yamamızın dosyalarında bulunan HULK Script.oiv adlı dosyayı seçelim ve yükleyelim.

2 (1)

4-Dosyayı seçip yükledikten sonra ve biraz bekledikten sonra karşınıza bu ekran gelecektir ve bu ekranda oyununuz eğer GTA 4 ise GTA 4 ü eğer EFLC ise EFLC’yi seçiniz.

 3
4 (1)

5-Son olarak en yukarıda bulunan HULK SCRİPT yazan bölüme tıklayarak yani ilk sıradaki birinci bölüme tıklayarak kurulumu tamamlıyoruz.Böylece yamamızın script bölümü oyuna yüklenmiş oluyor.

Script yüklemeyi detaylı bir şekilde sizlere anlattık.Aynı şekilde PED yamalarının yüklenmesi de aynı yöntemledir. Herhangi bir .oiv uzantılı yamayı yüklemenin yöntemi anlattığımız yöntem gibidir.Diğer yüklediğiniz yamalarıda bu anlattığımız yöntem ile yükleyebilirsiniz.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla