Son Eklenenler

GTA 4 1.0.7.0 Update (Patch) İndir-Download

yamalar

 GTA 4 1.0.7.0 Update (Patch) İndir-Download

gtaiv_boxart_1600x1200-1024x768 (1)

 Rock Star Games’in GTA IV serisine çıkarmış olduğu resmi ve son update olan bu patch ile oyununuzdaki bir çok hatadan kurtulacaksınız.Mutlaka kurulması gereken bu update ile oyununuzdaki kasmalar yok olacak ve daha akışkan bir oyuna sahip olacaksınız.Update’in içeriği ve getirdiği özellikler aşağıdadır.

Özellikler:

GTA IV 1.0.7.0

– Ağaç gölgelerindeki sorun giderildi. 
– Gece gölgelerindeki sorun giderildi, artık daha yüksek FPS alabileceksiniz. 
– Video editör sorunu giderildi. Artık müzik eklenen videolar Social Club’e upload edilebilecek. 
– “Clip Capture OFF” konumundayken deniz kenarlarında meydana gelen yavaşlamalar giderildi.

 DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI

downloadd

Turbobit İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla