Son Eklenenler

FIFA 17’de Türkçe Spiker olması için imza kampanyası! Herkesten bir imza bekliyoruz!

FIFA oyunları konusunda bilinen Türk sitelerinden olan FIFA Mods ve FIFA Motion yıl sonunda çıkacak FIFA 17’de Ercan Taner’li Türkçe spiker desteği olması için imza kampanyası başlattı.

 

Futbol oyunları dendiğinde aklımıza gelen ikili olan FIFAve PES‘in yarışında bildiğiniz gibi EA Sports‘un Türkiye Ligi ve ardından PES’te hali hazırda olan Türkçe dil desteği ile öne geçmişti. Ülkemiz kullanıcılarının FIFA 16’da hem Türkçe olarak oynayabilmeleri hem de Türkiye Süper Ligi’ndeki sevdikleri takımlar ile oyun keyfi yaşamaları önemli bir artı. Fakat çok büyük bir eksik var; Türkçe Spiker.
İşte tam bu noktada EA Sports’tan fazlasını isteyen FIFA Mods ve FIFA Motion adlı iki bilinen Türk sitesi bir imza kampanyası ile Türkçe spiker isteklerini EA ekibine iletmeye başladı. Şimdiye kadar yaklaşık 1.000 imza toplanan kampanya eğer ki EA Sports yetkilileri tarafından dikkate alınırsa -düşük bir ihtimal dahi olsa- FIFA 17’de Türkçe spiker görebiliriz. Hatta bunun için Ercan Taner’e ulaşan ekip ondan da izin alarak bu oyunda eğer Türkçe spiker olacaksa Ercan Taner’in seve seve yapacağını da iletmişler.
Eğer siz de FIFA 17’yi Türkçe spiker ile oynamak istiyorsanız buradaki bağlantıdan imzanızı atarak bu kampanyaya destek olabilirsiniz. Bakalım gelen desteklere göre EA Sports ekibinin cevabı ne olacak?
Kaynak: Webtekno
WSUhzbsSTXcMuWy-800x450-noPad

Hakkında Barış Bulut

Cevapla