Son Eklenenler

FIFA 16’nın yeni güncellemesi yayımlandı! Oyun bambaşka bir hale bürünüyor!

Çıkışından bu yana oyuncuların feedbackleri üzerine bir çok güncelleme yayımlayan EA Sports ekibi, bugün yeni bir güncelleme daha yayımladı.

Oyundaki bir çok sorunu düzelten ve oynanışta ciddi iyileştirmelerde bulunan bu güncellemenin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

fifa-16

– Penaltılar ve hakem kararları düzenlendi. Artık hakemler karar verirken daha az hata yapacak.
– Pres yaparken ve araya girerken oyuncuların tepkileri değiştirildi. Bundan sonra defans yapmak eskisine nazaran daha kolay. Bu sayede oyuncular bireysel oynanış yerine paslı ve taktiksel oynanışa kaymak zorunda kalacak.
– Yüksek baskı taktiği ile oynayan oyuncular, futbolcuların çok daha fazla yorulmasına şahit olacak. Bu sayede topun peşinden deli gibi koşturan ve 90 dakika depar ve pres yapan takımlar, maç bitmeden yorgunluktan koşamayacak hale gelecek.
– Defans yaparken, yanlış pozisyonlarda hamle yapılması azaltıldı. Bu sayede rakiple aramızda 20 metre varken saçma sapan hatalar yapma olasılığımız düşürüldü.
– Oyuncuların pozisyon alma sistemi geliştirildi. Artık futbolcular atağa çıkarken çok daha fazla boşluk arıyor ve pası alabilecek pozisyonlara rahatlıkla geçebiliyor.
– Pas sistemi geliştirildi. Özellikle yardımlı pas ile oynayan oyuncular, pasların çok daha isabetli bir hale geldiğine şahit olacak.

Hakkında Barış Bulut

Cevapla