Son Eklenenler

FIFA 15 FHL-BH-Editor İndir

fifa15tools

  • Kategori: FIFA 15 Yamaları / FIFA 15 Araçlar / FIFA 15 Tools
  • Yapımcı / Author: FHL BH Editor

FIFA 15 FHL BH editor ile birlikte indirmiş olduğunuz yamalardan sonra yapılması gereken “regenerate” işlemini en iyi şekilde bu program sayesinde yapabilirsiniz. Piyasanın en iyi FIFA 15 regeneratoru olan bu FHL BH editor programı ile birlitke sitemizden indirmiş olduğunuz yamaları en kolay şekilde regenerate yapabileceksiniz.

NOT : Linkler sağlamdır. Piyasada ki silinmiş veya kırılmış linklerden değildir. İlk ve tek olarak tek sağlam FH BH editor sadece ModdingTR.com’da !

fhlbheditor

krulum

  • Programı açtıktan sonra karşımıza çıkan ekrandan soldaki butonlardan 3. seçenek olan “Regenerate all BH Files (take care of extern files)” yazan butona tıklayarak regenerate işlemini tamamlamış oluyoruz.

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Bir yorum

  1. bende hata veriyor FIFA cold nout be on your computer.Check registry please hatası verip çalışmayı durduruyor yardım

Cevapla