Son Eklenenler

FIFA 14 Inter Yüz Paketi – Face Pack

Fifa 14 Yüz Çalışmaları – Faces – FaceFace Pack

  • Yapımcı (Author): josuelmm92

Bu yüz paketi ile Fifa 14 oyununuza Inter takımı oyuncuları olan Diego Milito,Taider,Juan Jesus,Alvarez,Kovacic ve Andreolli faceleri eklenecektir.Bu kaliteli inter face pack çalışması ile oyununuzda ki olmayan yüzler veya olan yüzler güncellenecek,daha kaliteli ve gerçekçi bir hal alacaktır.Yüz paketinin içinde genç ve tecrübeli futbolcuların yüzleri bulunmaktadır.

27zbygk

 KURULUM:

Rarlı dosyanın içinden çıkan DanXZ’s Inter Pack Files adlı klasörün içerisine girin ve onun içinde ki “data” klasörünü oyununuzun kurulu olduğu yerin içerisinde ki “Game” klasörünün içerisine atınız.

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla