[popuppress id="23157"]

Farming Simulator 17’nin oynanış videosu yayımlandı

Focus Home Interactive başarılı oyunu Farming Simulator her sene olduğu gibi bu sene de yeni bir oyunu geliyor. Serinin yeni üyesi Farming Simulator 17‘nin yeni yayımlanan oynanış videosun da hem oyunu yakından görme fırsatı buluyor hem de yeni özelliklere şahit oluyoruz.  Oyun içerisin de bulunacak yeni ekinleri ve markaları bizlere gösteren bu video da çok daha gelişmiş bir Farming Simulator’un bizleri beklediği kesin. 25 Ekim‘de PC platformu için satışa sunulacak olan Farming Simualtor 2017‘nin bu güzel videosunu buyurun birlikte izleyelim.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla

x

Check Also

fifa17

Çekilişle 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz!

ModdingTR.com olarak 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz !  Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit: Buradan DNZY ...