Son Eklenenler

Evolve resmen satışa sunuldu

“2K ve Turtle Rock Studios böylesine yaratıcı ve hırslı bir oyun yaratarak olağanüstü bir iş başardılar,” diyor 2K başkanı Christoph Hartmann. “Evolve önümüzdeki yıllar boyunca bu konsol nesline damgasını vuracak yenilikçi ve tekrarlanabilir bir denetim yaratıyor.”

Evolve dört benzersiz sınıf, dört oyun modu ve 16 modda 12 oynanabilir Avcı ve 3 oynanabilir Yaratık ile hem çevrimiçi, hem çevrimdışı oynanabilecek içerik sunuyor. Evolve’daki Evacuation modu tüm haritaları, modları, Avcıları ve Yaratıkları tek bir dinamik seferde birleştirerek oyunculara sınırsız çeşitlilik de vaat ediyor. Evacuation’da oyuncular Yaratık veya Avcı taraflarından birini seçerek beş maç yapacaklar ve her maçın sonucu bir sonrakini doğrudan etkileyerek 800,000’in üzerinde olası oynanış kombinasyonu sunacak.

10

“Felsefemiz başka yerde bulamayacağımız tarzda, inanılmaz eğlenceli oyun deneyimleri yaratmak ve Evolve ile de bunu başardık” diyor Turtle Rock Studios kurucu ortağı ve tasarım direktörü Chris Ashton. “Tekrarlarla ve her günü oyunu oynamakla geçen yıllardan sonra Evolve’un herkesin çevrimiçi, yapay zekaya karşı arkadaşlarıyla birlikte veya çevrimdışı tek başlarına büyük keyifle oynayabilecekleri, hatasız ve dengeli bir deneyim sunacağını söyleyebilirim.”

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla