Son Eklenenler

Euro Truck Simulator 2 Kar Modu

CUBUK2

 ets 2 kar modu

Bu yama ile Euro Truck Simulator 2 Oyununuza kar modu yani kış efektleri,görüntüleri eklenecektir.Bu kaliteli kar modu ile oyununuzda değişik bir deneyime kavuşacaksınız.Bu geniş çaplı harika yama ile oyununuzda ki her yer beyaz kar örtüsü ile kaplanıp kar ve kış efektleri ile sizlere çok farklı bir deneyim yaşatacak. Yamanın tanıtım videosu ile yamayı indirmeden önce izleyip fikir edinebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Kar Modu

euro truck simulator 2 kış modu

euro truck simulator 2 kar modu

euro truck simulator 2 snow mod

 

Kurulum:

İndirdiğiniz Rar Dosyasını Açınız . İçerisinde Bulunan Setupu çalıştırıp normal setup kurulumu yapınız.Setup kurulumunda çıkan hedef seçeneğinde  Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Mod Klasörünü seçiniz ve oraya yükleyiniz.

 

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla