Son Eklenenler

Dreadout Tam Çözüm Oynanış Videosu

ModdingTR.com farkı ile Dreadout Tam Çözüm Oynanış Videosu !

dsss

15 Mayıs tarihinde PC ve PS4 platformları için çıkışını gerçekleştiren Dreadout‘u sizler için oynadık,inceledik ve bitirdik. Hazırlamış olduğumuz bu video sayesinde oyunda takıldığınız yerleri geçebilirsiniz. Toplam 6 part olarak youtube üzerinde yayınlamış olduğumuz videoları izleyerek hem oyunu görebilir hemde film tadında bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Bütün videolar bizzat ModdingTR.com tarafından hazırlanmış olup bütün oyun bölümleri ve ilerlemeler bizzat ModdingTR.com bilgisayarlarında oynanıp videoya çekilmiştir.

Bu video hem inceleme, hem oynanış videosu hem de tam çözüm özelliğini taşır. Toplam 6 part video vardır. Aşağıda ki video ile birlikte 6 partıda liste şeklinde sırası ile izleyebilirsiniz.

İyi Seyirler !

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla