Son Eklenenler

Dark Souls 2’den İlk İnceleme Puanları !

Yakın zamanda raflarda ki yerini alması beklenen Dark Souls 2‘den ilk inceleme puanları geldi. Dünya’nın önde gelen oyun inceleme siteleri tarafından yapılan oylamalar sonucu çok iyi notlar alan Dark Souls 2 şimdiden sınıfı geçmiş görünüyor.Daha önce sitemiz üzerinden de bir çok resimlerini ve videolarını paylaştığımız Dark Souls 2 13 Mart 2014 tarihinde PS3 ve Xbox One platformlarında çıkışını gerçekleştirecek. Dark Souls 2’nin PC versiyonu ise 25 Nisan 2014 tarihinde raflarda ki yerini alacak.

34

Yakın zamanda raflarda ki yerini alması beklenen Dark Souls 2'den ilk inceleme puanları geldi. Dünya'nın önde gelen oyun inceleme siteleri tarafından yapılan oylamalar sonucu çok iyi notlar alan Dark Souls 2 şimdiden sınıfı geçmiş görünüyor.Daha önce sitemiz üzerinden de bir çok resimlerini ve videolarını paylaştığımız Dark Souls 2 13 Mart 2014 tarihinde PS3 ve Xbox One platformlarında çıkışını gerçekleştirecek. Dark Souls 2'nin PC versiyonu ise 25 Nisan 2014 tarihinde raflarda ki yerini alacak.

Genel Bakış

USGamer
GameInformer
Ausgamers
Destructoid
Gamespot
IGN
Polygon

95

Özet : Dark Souls 2 almış olduğu puanlarla fazlasıyla başarı yakalamış durumda!

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla